skip to Main Content
Zadzwoń: 22 720 18 23
22 720 18 23 biuro@impolex.com.pl Godziny otwarcia: Pon. - Pt. 9:00 - 18:00, Sb. 09:00 - 13:00
Opony Zimowe Nokian WR SUV 4 – Niesamowita Przyczepność

Opony zimowe Nokian WR SUV 4 – niesamowita przyczepność

Nowe opony zimowe Nokian WR SUV 4 imponują precyzją i przyczepnością na mokrej, pokrytej błotem nawierzchni. Dzięki rozwiązaniu Climate Grip Concept stworzonego przez Nokian Tyres, Twoje zimowe podróże będą bezpieczne.

Nowe opony zimowe firmy Nokian Tyres są dostosowane do samochodów typu SUV oraz Crossoverów. Świetnie sprawdzą się także w pojazdach z napędem hybrydowym oraz elektrycznym. Opony WR SUV 4 wyróżniają się doskonałym prowadzeniem oraz stabilnością na drogach pokrytych błotem pośniegowym. Bez względu na zimowe warunki atmosferyczne, Twoje ogumienie zapewni Ci bezpieczeństwo na drodze.

Climate Grip Concept

Przyczepność przy każdej prędkości to zasługa technologii Climate Grip Concept, stworzonej przez Nokian Tyres. System lameli, zimowa mieszanka gumowa oraz kierunkowy wzór bieżnika sprawiają, że opony świetnie dają radę w trudnych warunkach.

Opony Nokian WR SUV 4 są dostępne z różnymi wartościami indeksu prędkości: H (210 km/h), V (240 km/h) oraz W (270 km/h). Szeroki wybór artykułów z tej linii obejmuje 57 produktów o wymiarze od 16 do 21 cali.

Nowy model Nokian WR SUV 4 wejdzie na rynek jesienią 2018 roku.

Impolex BestTyres nokian

Badania bezpieczeństwa

Nokian Tyres sprawdza skuteczność swoich opon na przeróżnych nawierzchniach. Testy odbywają się na całym świecie. Wszystko po to, aby opony te były bezpieczne, bez względu na warunki pogodowe oraz nawierzchnię. Zanim WR SUV 4 trafią do dystrybutorów, zostaną przetestowane przez specjalistów w ośrodku badawczym w Laponii, torze badawczym w Finlandii oraz przejdą testy zachowywania się przy wysokich prędkościach w Niemczech oraz Hiszpanii.

Aramidowe ściany boczne sprawiają, że WR SUV 4 są nie do przebicia

O niesamowitej technologii aramidowej pisaliśmy w poprzednim poście.  Ten model także jest w nią wyposażony. Oznacza to, że opony firmy Nokian są odporne na przebicia i uszkodzenia.

opony nie doprzebicia nokian

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top